Sukiennice
2275 nieruchomości znalezionych w Krakowie
- P&J Apartments Tomasza
P&J Apartments Tomasza
Old Town
Jeśli chcesz zatrzymać się w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie, P&J Apartments Tomasza Kraków jest dobrym wyborem, ponieważ znajduje się około 20 min pieszo od Muzeum Inżynierii Miejskiej.Zobacz szczegółowe informacje+Więcej informacjiSprawdź ceny - Divon Luxury Apartments By Wawel Castle
Divon Luxury Apartments By Wawel Castle
Old Town
Divon Luxury Apartments By Wawel Castle Kraków położony jest około 5 min spacerem od Bazyliki Bożego Ciał w Krakowie i oferuje widok na miasto. Pobliskie atrakcje to Muzeum Książąt Czartoryskich w…Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 149 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Bianca Studio
Bianca Studio
Old Town
1-pokojowy Bianca Studio Kraków położony jest w dzielnicy Centrum w Krakowie, maksymalnie 5 min pieszo od Rynku Głównego i może pomieścić do 6 osób. Wi-Fi zarówno w celach biznesowych, jak i…Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 138 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Hotel Rezydent
Hotel Rezydent
Old Town Blisko Rynku Głównego - 300m
Najlepsze dla turystów-
Wyjątkowa lokalizacja w centrum
-
Śniadania w lokalnej restauracji
-
Oryginalna historyczna architektura
od
US$ 43 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny -
- Rainbow Apartments Old Town
Rainbow Apartments Old Town
Old Town
7-pokojowy Rainbow Apartments Old Town Kraków jest położony w dogodnej lokalizacji, tylko 5 min spacerem od Rynku Głównego. Apartament znajduje się o rzut kamieniem od Rynku Podziemnego i oferuje…Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 79 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Old Town Apart
Old Town Apart
Old Town
Apartament Old Town Apart Kraków jest położony w dzielnicy Stare Miasto, 500 m od Domu strachu Lost Souls Alley, który jest szczególnie polecana na rodzinną wizytę.Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 22 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Knights&Lords Apartment, Old Town
Knights&Lords Apartment, Old Town
Old Town
1-pokojowy Knights&Lords Apartment, Old Town Kraków jest położony w centralnej lokalizacji Krakowa, zaledwie 5 min piechotą od Kościoła archiprezbiterialnego pw. Wniebowzięć Najświętszej Marii Panien…Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 53 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Bob Elite Apartments
Bob Elite Apartments
Old Town
Zlokalizowany około 15 min spacerem od Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego Bob Elite Apartments Kraków zapewnia Gościom Wi-Fi w celach służbowych lub wypoczynkowych. Apartament jest…Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 455 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Old Town Ok Apartments
Old Town Ok Apartments
Old Town
Jeśli chcesz zatrzymać się w dzielnicy Stare Miasto, 6-pokojowy Old Town Ok Apartments Kraków jest dobrym wyborem, ponieważ leży prawie 25 min spacerem od Błoni.Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 102 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Mint Luxury Apartments At The Main Square
Mint Luxury Apartments At The Main Square
Old Town
7-pokojowy Mint Luxury Apartments At The Main Square Kraków leży w samym centrum Krakowa, w zasięgu wzroku od Podziemi Rynku w Krakowie.Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 219 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Historic Apartment
Historic Apartment
Old Town
Historic Apartment Kraków o powierzchni 25 m² wyróżnia się pierwszorzędną lokalizacją zaledwie 1 km od Smoka Wawelskiego i może pomieścić do 2 osób.Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 80 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Golden Lion Guest Rooms Szewska 19
Golden Lion Guest Rooms Szewska 19
Old Town 200 metrów od rynku - 200m
Najlepsze dla turystów-
Blisko głównego rynku
-
Wielofunkcyjne kuchnie dla gości
-
Variety breakfast options
od
US$ 48 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny -
- Faust Aparthostel
Faust Aparthostel
Old Town
Hostel Faust Aparthostel Kraków położony jest jedynie 6 min pieszo od Domu strachu Lost Souls Alley i oferuje parking miejski.Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 37 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Exclusive Loft In The Main Square A/C P4You Pl
Exclusive Loft In The Main Square A/C P4You Pl
Old Town
Apartament Exclusive Loft In The Main Square A/C P4You Pl Kraków o powierzchni 55 m² jest położony w pierwszorzędnej lokalizacji, około 5 min piechotą od Rynku Głównego. Podczas pobytu można…Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 118 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Draggo House - Premium Rooms - Old Town
Draggo House - Premium Rooms - Old Town
Old Town
Hostel Draggo House - Premium Rooms - Old Town Kraków w dzielnicy Stare Miasto zapewnia parking miejski w pobliżu.Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 195 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Apartments Floriańska 24
Apartments Floriańska 24
Old Town
Położony 16 min piechotą od Zamku Królewskiego na Wawelu, Apartments Floriańska 24 Kraków oferuje również łatwy dostęp do dworca kolejowego Kraków Main, który znajduje się w jedynie 1 km.Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 23 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Tomasza 20 Apartment 140m2
Tomasza 20 Apartment 140m2
Old Town
Położony w dzielnicy Centrum w Krakowie, nie więcej niż 5 min pieszo od Rynku Podziemnego, 3-pokojowy Tomasza 20 Apartment 140m2 Kraków może pomieścić do 12 osób. Oprócz restauracji, apartament o…Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 624 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Tomasza 20 Apartments
Tomasza 20 Apartments
Old Town
Pierwszorzędna lokalizacja 2-pokojowy Tomasza 20 Apartments Kraków zapewnia łatwy dostęp do Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, droga zajmuje około 20 min pieszo. Wi-Fi zarówno w celach…Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 169 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Tyzenhauz Apartments Old Town
Tyzenhauz Apartments Old Town
Old Town
Tyzenhauz Apartments Old Town Kraków zlokalizowany jest 25 min pieszo od Błoni w Krakowie, oferuje widok na miasto.Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 383 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny - Antique Apartments Old Town
Antique Apartments Old Town
Old Town
Antique Apartments Old Town Kraków jest usytuowany w pierwszorzędnej dzielnicy Krakowa i oferuje spa, zaledwie 8 min piechotą od Barbakanu Krakowskiego. Apartament położony jest kilka krokówod Rynku…Zobacz szczegółowe informacje+od
US$ 49 cena za 1 nocWięcej informacjiSprawdź ceny
Last-minute discounts for spontaneous travelers!
od
Odblokuj tę limitowaną ofertę już teraz!
Sprawdź ceny